Перевізники зменшили ціни на проїзд до Трускавця, Дрогобича і Борислава

Перевізники зменшили ціни на проїзд до Трускавця, Дрогобича і Борислава, фото-1

На Львівщині приватні перевізники через зниження пасажиропотоків знизили вартість проїзду на кількох міжміських маршрутах. Проїзд подешевшав в автобусах, що курсують між Львовом та Східницею, Трускавцем, Дрогобичем і Бориславом. Місцеві перевізники запровадили акції, щоб у такий спосіб переманити пасажирів з електричок, пише zaxid.net.

Так вартість проїзду на маршруті Львів-Східниця відтепер становить 60 грн, на маршруті Львів-Борислав – 70 грн, на маршруті Львів-Трускавець – 50 грн. Раніше проїзд зі Львова до Трускавця коштував 80 грн.

Чи не найбільше впала вартість на проїзд на автобусному маршруті Львів-Дрогобич – тепер вона становить 30 грн. Це вже друге зменшення протягом місяця – на початку жовтня перевізник вже опускав ціну на цьому маршруті з 70-ти до 40 грн.

За словами Ростислава Кобильника, представника АТП, яке обслуговує маршрути - проїзд дешевшає, щоби привабити більше пасажирів, оскільки маршрутки до цього часу їздили майже порожніми. Однак як довго триватиме така акція – наразі не відомо.

#Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі