![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
10:37, 19 жовтня 2020 р.
У Дрогобичі спалили автівку кандидата на голову Дрогобицької ОТГ
![У Дрогобичі спалили автівку кандидата на голову Дрогобицьк..., фото-1 У Дрогобичі спалили автівку кандидата на голову Дрогобицької ОТГ, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Надзвичайна подія мала місце 19 жовтня в ранкову пору. Як повідомив у соціальній мережі Фейсбук кандидат на посаду голови Дрогобицької ОТГ Андрій Веселий – невідомі підпалили його автівку, яка була припаркована біля підприємства, що йому належить. На місці події працювали надзвичайники та полісмени. Особу зловмисника – встановлюють. Сам ж постраждалий стверджує – подія, що трапилася містить «брудні методи політичної боротьби».
Щойно невідомий скоїв підпал мого автомобіля - кинув пляшку із займистою рідиною. На щастя, ніхто з людей не постраждав - лише майно. Але я не можу бути впевненим, що зловмисники не підуть далі! Безумовно я пов'язую цей напад зі своєю політичною діяльністю, а саме - участю у виборах на посаду голови Дрогобицької ОТГ! Раніше невідомі знищували мою агітацію, а нещодавно я отримав погрози у смс з вимогою зняти свою кандидатуру», - написав у Фейсбук Андрій Веселий.
Кандидат звертається до правоохоронців, яких закликає провести швидке розслідування цього злочину і знайти зловмисників.
Брудні методи політичної боротьби в Дрогобицькій громаді перейшли всі межі - і стали небезпечними для життя та здоров'...
Опубликовано Андрій Веселим Воскресенье, 18 октября 2020 г.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...