В Україні можуть знову ввести жорсткий карантин - Зеленський назвав умову

В Україні можуть знову ввести жорсткий карантин - Зеленський назвав умову, фото-1

Президент України Володимир Зеленський заговорив про запровадження в Україні жорсткого карантину, якщо добова кількість інфікованих щодня перевищуватиме 9,5 тис. випадків. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента, пише zaxid.net.

Голова держави зазначив, що в низці регіонів завантаженість лікарень уже перевищує 70%, а в деяких населених пунктах – 100%. Зважаючи на це держава не може щотижня збільшувати кількість ліжок і переводити медзаклади лише на лікування хворих з Covid-19.

Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо матимемо більше 9,5 тис. інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім", – повідомив Зеленський.

Через погіршення ситуації з епідемією президент, зокрема, попросив допомоги у релігійних лідерів, яких він закликав влаштовувати свої заходи у такий спосіб, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію.

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі