Дитсадки і початкову школу не переводитимуть в онлайн при погіршенні ситуації з COVID-19

Після завершення осінніх канікул, якщо не буде катастрофічного спалаху захворюваності на COVID-19, діти повернуться за шкільні парти на навчання.

Про це йдеться у відеозверненні голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Сергія Бабака, у Facebook, передає Уніан.

Зараз більшість шкіл на канікулах. Всіх цікавить питання: що буде після канікул? Після канікул, якщо не буде катастрофічного спалаху захворюваності, всі школярі повернуться у школи у звичному режимі із збереженням маскового режиму та інших заходів безпеки, - заявив Бабак.

Водночас, за словами Бабака, якщо рівень захворюваності зростатиме, школам буде рекомендовано перейти на дистанційну або змішану форму навчання. Однак, це не стосується початкової школи та садків.

Хочу заспокоїти батьків – таке рішення не стосується дошкільнят та учнів початкової школи, бо для них дистанційна форма навчання справді дуже важка, їм потрібна робота офлайн, у школі із вчителями. Будемо шукати, як вирішити цю ситуацію, - підкреслив Сергій Бабак.

Додамо, школярі Дрогобича навчаються до кінця цього тижня, тобто до п’ятниці 23 жовтня. Відтак із 24 жовтня учні ідуть на планові осінні канікули, які триватимуть впродовж тижня. Із 2 листопада, учні мають повернутися за парти.

#Навчання #iшколи #дитсадки #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі