До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО

До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО

25 жовтня українці обиратимуть місцеву владу: голів ОТГ, депутатів міських, районних, сільських та обласних рад.

Від п’ятниці 23 жовтня виборчі дільниці у Дрогобичі активно готують до дня голосування. Здебільшого вони розміщені у навчальних закладах: ліцеях, корпусах університеті, училищах та коледжах міста.

На дільницях уже встановили кабінки для волевиявлення, робочі столи для членів комісії, скриньки для бюлетенів. Усі дільниці перебувають під наглядом та патрулюванням полісменів, які нестимуть на них чергування до завершення виборчого процесу. Самі ж бюлетені, які прибули на дільниці, знаходяться у сейфах, які опломбовані.

До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-1 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-2 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-3 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-4 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-5 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-6 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-7 До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-8

Члени комісії перед входом на дільниці розміщують інформацію, як правильно проголосувати та заповнити бюлетень, щоб голос виборців був зарахованим, а також стислу інформацію про кандидатів.

За словами Василя Федючка, члена виборчоїдільниці№461719 у день волевиявлення на дільниці виборцям слід приходити в захисних масках, бажано в рукавичках та зі своєю ручкою. Такі заходи безпеки необхідні для того, щоб не підчепити коронавірусну недугу.

До виборів готові: на дільницях Дрогобича встановили кабінки та урни і завезли бюлетені, - ВІДЕО, ФОТО, фото-9

Для людей, які прийдуть на дільницю із ознаками ГРВІ – облаштовано окрему кабінку для голосування. Перед входом на дільницю усім робитимуть температурний скринінг. На вході до кожної дільниці стоятиме антисептик для рук. У приміщенні дільниці одночасно може перебувати не більше 3-х виборців біля одного столу видачі бюлетенів.

Для голосування дрогобичани отримають 4 бюлетені: із переліком кандидатів на голову Дрогобицької ОТГ (у Дрогобичі балотуються 10 кандидатів), депутатів та партій до ДМР (19 партій), аналогічно до Львівської обласної ради та районної ради. Обираючи певну партію слід пам’ятати, що за цьогорічним виборчим законодавством від обраної партії слід обрати й кандидата в депутати, в протилежному разі бюлетень вважатиметься не дійсним.

Якщо виборець зіпсує один із бюлетенів – має право отримати інший, але лишень один раз. Для цього слід звернутися до голови дільничої комісії і написати відповідну заяву.

Обов’язково на дільницю із собою слід взяти паспорт, який підтвердить вашу особу або ж військовий квиток.

Виборчі дільниці працюватимуть від 8 год.ранку до 20:00. Дрогобичан закликають не робити скупчень на дільницях, дотримуватися дистанції та усіх карантинних норм.

Наталя Зелена

#Місцеві_вибори #дільниці #голосування #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі