У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол

У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол

Соціологічна група «Рейтинг» проводить на території Дрогобицької громади екзит-пол. 

Екзит-поли під час виборів дозволяють з високою точністю і незалежно від виборчкомів спрогнозувати результати волевиявлення, а також відстежити і попередити фальсифікації на дільницях.

У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-1 У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-2 У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-3 У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-4

В рамках екзит-полу виборців опитують анонімно: інтерв’юер не запитує про особисті дані, а виборець сам заповнює анкету і кидає її у скриньку. Результати екзит-полу не публікуються до закриття виборчих дільниць, щоб не впливати на волевиявлення громадян.

Також, свої "5 запитань до виборців" озвучив президент. Щоправда, виборці Дрогобича здебільшого оминають цих опитувальників біля дільниць.

У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-5 У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-6 У Дрогобичі соціологічна група «Рейтинг» проводить екзит-пол, фото-7

Нагадаємо, у виборах на посаду голови Дрогобицької ОТГ, які відбудуться 25 жовтня, беруть участь 10 кандидатів та 19 політичних партій.

#місцеві_вибори #екзит_пол,#Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич#
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі