Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях

Місцеві вибори на Дрогобичинні добігають до завершення. За попередніми даними явка виборців є доволі низькою. Станом на 19 годину явка склала близько 30%.

За годину до завершення голосування на деяких дільницях і далі спостерігались величезні черги.

Виною такої ситуації, за словами спостерігачів, є мала кількість встановлених кабінок для голосування та тривале перебування у них виборців, котрі довго ознайомлюються із бюлетенями.

Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-1 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-2 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-3 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-4 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-5 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-6 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-7 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-8 Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях, фото-9

Дивіться також:

День виборів у Дрогобичі: порушення та низька явка виборців, - ВІДЕО

Як тривають місцеві вибори у Дрогобичі та які порушення зафіксовано, - ФОТОЗВІТ (Оновлено)

#Місцеві_вибори_2020 #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі