На «всенародному опитуванні» від президента працювала 11-річна «волонтерка», – Нацполіція

На «всенародному опитуванні» від президента працювала 11-річна «волонтерка», – Нацполіція, фото-1

Національна поліція України розпочала розслідування щодо роботи неповнолітніх «волонтерів» на «всенародному опитуванні», яке ініціював президент України Зеленський у день місцевих виборів. Наймолодшій «волонтерці» на заході було всього 11 років. Про це повідомив очільник Нацполіції Ігор Клименко під час брифінгу, повідомляє Громадське.

Правоохоронці будуть перевіряти, чи давали батьки всіх неповнолітніх «волонтерів» свою згоду на їхню роботу під час «президентського опитування». Бо далеко не у всіх були відповідні документи", – зазначив Клименко.

Також на батьків наймолодшої 11-річної «волонтерки» поліція склала протокол, адже займатися волонтерською діяльністю за згодою батьків можна лише з 14 років.

Правоохоронці почали перевірку документів «волонтерів», коли під час проведення місцевих виборів та паралельного «всенародного опитування» в інтернеті з’явилася інформація, що серед них є неповнолітні. Діти проводили опитування в різних областях України.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова пояснила що, оскільки опитування є «добровільним», участь у ньому дітей регламентується законом «Про волонтерську діяльність». Відповідно до нього, «волонтерами» можуть бути люди віком від 14 до 18 років, тобто неповнолітні.

Також користувачі соцмереж писали, що насправді ці, так звані, волонтери за свою роботу під час опитування отримували гроші у конверті. Називали суми від 800 до 1200 грн.

#Праця_неповнолітніх #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі