За жовтень у Дрогобичі провели понад 900 ІФА-тестувань та 453 ПЛР-дослідження

За жовтень у Дрогобичі провели понад 900 ІФА-тестувань та 453 ПЛР-дослідження, фото-1

Такі дані озвучила керівниця КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Юлія Гончаренко. За її словами 902 ІФА-тестування було проведено в період з 1 по 26 жовтня цього року. За цей ж період було здійснено 453 ПЛР-дослідження, передає пресцентр ДМР.

Із 902 ІФА тестів, з позитивних по імуноглобуліну М – 37, по імуноглобуліну G – 147. Результати ПЛР-дослідження: із 453 тестів 188 – позитивні.

ІФА-тестидрогобичани мають можливість здати у КНП «Дрогобицька міська поліклініка».Забір крові на ІФА-тестування проводять із понеділка по четвер, з 8.00 до 11.00 год у кабінеті №107, там чекають пацієнтів без клінічних ознак. А з 10.00 до 11.00 год у кабінеті №115 – там приймають пацієнтів з клінічними ознаками: висока температура, яка не збивається, кашель, втрата запаху, нюху тощо.

Забір біоматеріалу на ПЛР проводять виключно за скеруванням сімейного лікаря у кабінеті №115 або ж це здійснює мобільна бригада, яка приїжджає до хворого додому.

Такі тестування проводять за графіком:понеділок з 13.00 год.;вівторок з 7.30 год до 9.00 год.;середа з 11.00 год.;четвер з 7.30 год до 9.00 год.

Додамо, ПЛР-тести (полімеразна ланцюгова реакція) – виявляють присутність вірусу та визначають, чи людина хвора на Covid-19. Для цього тесту роблять мазок із носа і ротоглотки. Методом полімеразної ланцюгової реакції медики виявляють в біологічному матеріалі від хворого, власне, рибонуклеїнову кислоту самого збудника коронавірусу.

ІФА-тести (імуноферментний аналіз) – це вид аналізу, за допомогою якого виявляються антитіла, які виробляються коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

#Тестування_у_Дрогобичі #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі