Не стало Тетяни Думан – мисткиня боролася з важкою недугою

Не стало Тетяни Думан – мисткиня боролася з важкою недугою, фото-1

О 4:30 год. 29 жовтня відійшла у вічність Тетяна Думан. Про смерть мисткині повідомила на своїй Фейсбук сторінці її сестра – Василина Думан. Останнім часом Тетяна активно боролася із онокозахворюванням. Влітку 2019 року медики діагностували у неї пухлину мозку – гліосаркому. Недугу Тетяна лікувала у клініках Львова та Польщі, проходила низку хіміотерапій та мала операції.

Тетяна Думан - знана завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській діяльності. За роки російсько-української війни завдяки своїм картинам спільно з чоловіком, відомим іконописцем Левком Скопом, вони акумулювали для українського війська понад три мільйони гривень. Таня творила до останнього. Її роботи ангелів – рідні продавали на благочинних аукціонах і збирали кошти на її ж лікування.

Не стало Тетяни Думан – мисткиня боролася з важкою недугою, фото-2 Не стало Тетяни Думан – мисткиня боролася з важкою недугою, фото-3 Не стало Тетяни Думан – мисткиня боролася з важкою недугою, фото-4

Завжди усміхнена, сповнена віри в добро та відкрита для світу і мистецтва – такою Тетяну Думан запам’ятають рідні, близькі та друзі по творчому цеху. Роботи мисткині неодноразово були представлені на виставках України та закордоном, чимало дрогобичан вважали за честь мати у власних домівках та колекціях ангелів, намальованих Танею Думан.

Кілька тижнів тому сестра Тетяни написала, що стан її здоров’я погіршився – Таня просилася із клініки додому. Рідні боролися за її життя до останнього.

Вічна пам'ять та щирі співчуття родині загиблої.

#Тетяна_Думан #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі