Нові епідзони - Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Самбір у помаранчевій, а Пустомити та Сокаль – у червоній

Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 30 жовтня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 2 листопада, їх переглянуть через тиждень, передає zaxid.net.

На Львівщині червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Пустомитівському та Сокальському районах (крім Червонограда), на решті території області – помаранчевий рівень епіднебезпеки.

У регіонах з помаранчевим рівнем, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%. Ресторани та кафе можуть працювати лише з 7:00 до 22:00, це не стосується роботи на виніс і доставку.

Натомість у «червоній» зоні заборонено:

роботу громадського транспорту, відвідування шкіл, дитсадків, вишів, роботу ТРЦ, кафе, ресторанів, спортзалів, хостелів, закладів культури, кінотеатри можуть бути заповнені максимум наполовину, проведення масових заходів, посадка на міжобласний транспорт (висадка дозволена), перетинати межу «червоної» зони можна лише власним транспортом.

У всіх регіонах, незалежно від рівня епіднебезпеки, обов'язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті, мати при собі документи, що посвідчують особу.

Додамо, в Україні збільшується щоденний приріст хворих на коронавірус. Так за минулу добу кількість недужих зросла на 8 312 осіб, зокрема на Львівщині на – 425 осіб.

#Нові_епідемзони #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі