• Головна
  • Навчальні заклади вирішуватимуть самостійно чи переходити на дистанційну форму навчання
13:13, 31 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади вирішуватимуть самостійно чи переходити на дистанційну форму навчання

 Навчальні заклади вирішуватимуть самостійно чи переходити на дистанційну форму навчання, фото-1

Із 2 листопада дві території Львівської області переходять до червоної зони епіднебезпеки – це Пустомити та Сокаль. Це означає, що в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно. Порядок дій, затверджений 1 вересня цього року, змушує навчальні заклади перейти на віддалену форму навчання із червоним рівнем епіднорм, зазначає ЛОДА.

Що стосується інших територій Львівщини – Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, тощо то всюди вихід учнів з канікул відбудеться в звичному режимі – 2 листопада. Проте, якщо в навчальних закладах зростатиме кількість хворих серед учнів та педагогів – школи мають самостійно приймати рішення щодо переходу на дистанційну форму навчання.

Якщо територія не потрапила до червоної зони, але в якійсь школі є інфіковані учні чи вчителі, заклад має ухвалити рішення про дистанційне навчання. Кожен заклад самостійно приймає рішення про перехід на ту чи іншу форму навчання. Ситуація із захворюваністю сильно непокоїть та насторожує, адже ті дані, які ми отримуємо від департаменту охорони здоров’я, свідчать про зростання кількості хворих", - коментує ситуацію директор департаменту освіти та науки Олег Паска.

В кожному окремому випадку аналізуватимуть ситуацію, що склалась у закладі, беручи до уваги такі показники: кількість інфікованих дітей, кількість контактних, загроза навчальному процесу. Якщо інфікованими будуть кілька вчителів, які мають широке коло спілкування, то буде інший алгоритм дій, ніж якщо захворів, для прикладу, один учень.

Кількість інфікованих учнів станом за зараз не є надзвичайно критичною. Із 287 тисяч школярів області, станом на сьогодні Covid-19 діагностували у трьох сотень, із загальної кількості працівників закладів освіти, яка становить 34 тисячі, коронавірус підтвердили у 950 осіб", - зазначив Паска.

Дошкільна освіта працюватиме і далі в звичному режимі, дотримуючись карантинних заходів. Студенти вищих навчальних закладів до 15 листопада перебувають на віддаленому навчанні.

Додамо, за попередню добу в Україні добавило 8 752 нових випадків захворювання, зокрема на Львівщині – 514.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Дистанційне_навчання ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##новини_Дрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...