У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА»

У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-1

Керамічна плитка – невід’ємний елемент оздоблення сучасної оселі. Завдяки експлуатаційним характеристикам, надійності та універсальності її можна використовувати у будь-яких приміщеннях як всередині, так і назовні.

Магазин «ПЛИТОЧКА» пропонує великий асортимент товару, зокрема: плитку на підлогу – під дерево, лапатовану, нелапатовану, матову, глянцеву... Постійно у наявності нові колекції плитки.

У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-2 У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-3 У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-4

У магазині представлене справжнє різноманіття видів та колекцій керамічної плитки, створене провідними виробниками: Україна – Inter Cerama, Польща – Stargres, Ceramica Color, Konskie, Білорусь – Belani, Іспанія – Argenta, Halcon, Karaben, а також Індія, Туреччина.

Цікава річ: багато взірців товару у «ПЛИТОЧЦІ» змонтовані просто на підлозі, аби покупець міг побачити, як згодом виглядатиме обрана ним плитка.

У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-5 У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-6 У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-7 У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-8

Щоб забезпечити нижчі ціни, мережа співпрацює безпосередньо з офіційними дилерами та виробниками.

Чому варто завітати саме у «ПЛИТОЧКУ»? Бо там:

  • широкий асортимент товару;
  • оптимальне співвідношення «ціна – якість»;
  • кваліфіковані продавці, які проконсультують, розрахують необхідну кількість плитки і дадуть поради;
  • при купівлі керамічної плитки дизайн інтер’єру – безкоштовний.

І ще одна гарна новина. Вже незабаром очікується відкриття ще й відділу сантехніки. Там буде представлений широкий вибір душових кабін, тумб із умивальниками, дзеркал, інсталяцій, ванн, унітазів тощо. Усе це – від провідних українських виробників, а також із Польщі, Іспанії, Німеччини.

УВАГА! З нагоди відкриття магазину для покупців діють знижки:

  • 15% на всю керамічну плитку,
  • 10% на сантехніку!

Знижки актуальні упродовж місяця! Плануються і цікаві передноворічні акції.

У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-9 У Дрогобичі відкрилося нове представництво мережі магазинів плитки і сантехніки «ПЛИТОЧКА», фото-10

НАША АДРЕСА: Дрогобич, вул. Стрийська,181.

Графік роботи: у будні з 09:00 до 17:30, у суботу з 09:00 до 14:30. Неділя – вихідний.

Телефон для довідок (067) 50-11-364.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів

#Плиточка #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі