![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:18, 2 листопада 2020 р.
У Стебнику не стартував опалювальний сезон – навчання учнів під загрозою зриву
![У Стебнику не стартував опалювальний сезон – навчання учні..., фото-1 У Стебнику не стартував опалювальний сезон – навчання учнів під загрозою зриву, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У дитячих садках та школах міста Стебника досі не розпочато опалювальний сезон. Така ситуація загрожує зривом начального та виховного процесів в місті, інформує пресцентр ДМР.
Таку новину 2 листопада під час оперативної наради у Дрогобицькій міськраді озвучив начальник місцевого відділу освіти Петро Шев’як.
У мерії стверджують – початок опалювального сезону компетенція міського голови Стебника. Владу калійного міста закликали напередодні звернути увагу на це та приготуватися вчасно до старту опалювального сезону.
У час пандемії зрив опалювального сезону – пряма загроза здоров’ю як дошкільнят, так і учнів. Сподіваюся, що пан Старосольський знайде можливість вирішити цю проблему у найближчі дні", – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Своєю чергою Петро Шев’як зазначив, що від сьогодні уроки у Стебницьких школах скорочують, бо вчитися у холодних класах – небезпечно для здоров’я школярів.
Якщо до середи ситуацію в Стебнику врегулювати не вдасться, відділ освіти буде вимушений припинити навчально-виховний процес у школах та зачинити стебницькі дитсадки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
live comments feed...