• Головна
  • Дрогобич поповнився і ще одним муралом - «Декорації міста»
16:06, 3 листопада 2020 р.

Дрогобич поповнився і ще одним муралом - «Декорації міста»

Дрогобич поповнився і ще одним муралом - «Декорації міста»

Новий мурал постав на стіні навпроти парку Степана Бандери. Зображенням для муралу послужили головні впізнавані споруди Дрогобича: костел, одне з найстаріших підприємств міста – солевиварювальний завод, арка біля костелу, дрогобицький автокран тощо. Створили мурал та вклали у нього своє художнє бачення талановиті брати, дрогобичани Віталій та Сергій Грехи.

10 років тому на цій ж стіні ми малювали мурал «Кардіограма міста» в межах фестивалю «Інше місто». Там був зображений силует міста, різні архітектурні будівлі. Однак, ішов час і мурал дещо втратив свій вигляд. Тож ми вирішили поновити його, додати барв та нового бачення та стилю, - розповідає художник Віталій Грех.

Новий мурал чималий за розмірами - 13 на 3,5 метрів. Дрогобичани та гості міста повз художній витвірне проходять: звертають на мурал увагу та милуються стінописом. Акцент в муралі зроблено на історичних будівлях міста, загалом це – елементи різних епох, зазначають брати художники. Щоб створити новий шедевр митці працювали із архівними фото.

Ми шукали старі фотографії, шукали як це зробити. Кольори тут і пастельні (приглушені), які відповідають періоду, у якому побудована стіна, і є додані яскраві елементи, які додають муралу свіжості та привертають до себе увагу", - розповідає Віталій Грех.

Як стверджує керівник Туристично інформаційного центру міста – Ігор Чава мурал створили в рамках проекту «Вуличний музей» та ініціативної групи "Дев'ятка". Нова атракція безумовно стане улюбленим місцем для фото та огляду туристами.

Наступним етапом буде встановлення інформаційної таблиці, на якій опишуть ідею створення муралу та зазначать благодійників цього проекту. А їх чимало – це низка місцевих підприємців, власники кафетеріїв міста та малий бізнес, які активно сприяють тому, щоб Дрогобич ставав туристично привабливим містом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Новий_мурал ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...