• Головна
  • Хворих на коронавірусну недугу пропонують шпиталізовувати на базі Дрогобицького тубдиспансеру
11:31, 4 листопада 2020 р.

Хворих на коронавірусну недугу пропонують шпиталізовувати на базі Дрогобицького тубдиспансеру

У зв’язку з повною завантаженістю місць для хворих на коронавірус у Стебницькій міській лікарні, керівництво Дрогобича звернулося до Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, пише пресцентр ДМР.

Гряде нова хвиля пандемії COVID-19. Ліжкомісця у Стебнику заповнені. Приймати хворих на коронавірус в інших відділеннях дрогобицької міської лікарні – абсолютно неправильно, оскільки під загрозою опиняться інші пацієнти, які там перебувають на лікуванні. Тому ми запропонували обласному керівництву звернути увагу на приміщення тубдиспансеру, яке пустує", – прокоментував ситуацію міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Відтак у вівторок, 3 листопада, до Дрогобича прибув Орест Чемерис – директор Департаменту охорони здоров`я ЛОДА. Разом з міським головою Тарасом Кучмою та начальником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою, Орест Чемерис оглянув приміщення тубдиспансеру.

Це приміщення повністю оснащене базою для прийому хворих. Однак необхідно прокласти киснепровід. На ці роботи у Департаменті ОЗ ЛОДА кошти є. Необхідно, щоб рішенням сесії Львівської обласної ради це приміщення було передано на баланс Дрогобицької міської ради.

Якщо це питання вдасться вирішити найближчим часом, то проблему з розширенням місць для ковідних хворих з Дрогобицької ОТГ та суміжних територій буде знято з порядку денного, – наголосив Володимир Чуба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##тубдиспансер ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...