14:03, 4 листопада 2020 р.
В Україні можуть ввести карантин вихідного дня, - Максим Степанов
Другий день поспіль добовий приріст хворих на коронавірус наближається до позначки у 10 тисяч осіб. Відтак, у МОЗ замислились про введення більш жорстких обмежень, передає 24канал.
Очільник МОЗ Максим Степанов не виключає введення у державі карантину вихідного дня. Про це міністр сказав в ефірі одного з українських телеканалів.
Я не виключаю, що запропонуємо карантин "вихідного дня" – коли більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні. Ми це робимо, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби",– наголосив очільник МОЗ.
Водночас Степанов припустив, що закриють велику кількість магазинів, а кафе і ресторани можуть працювати "на винос".
Чи введуть в Україні комендантську годину
Степанов сказав, що введення комендантської години Україні, наразі, не загрожує. Для того, аби запровадити таке обмеження, у державі слід ввести надзвичайний стан.
Найімовірніше, робити цього не будуть. На питання, чи рекомендує це МОЗ, Степанов підкреслив: "Ми не рекомендуємо".
Яка ситуація з коронавірусом в Україні?
В Україні вже виявили 420 617 інфікованих COVID-19 від початку пандемії. З них – 176 404 людей вже одужали, а 7 731 хворий помер від ускладнень, спровокованих інфекцією.За попередню добу додалось ще 9 524 нових інфікованих коронавірусом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:37
7 січня
09:35
6 січня
08:32
3 січня
Оголошення
13:07, 16 січня
06:16, 10 січня
12:52, 15 січня
12
10:36, 10 січня
live comments feed...