Львівщина отримала додатково понад пів мільярда гривень на ремонт автомобільних доріг

Львівщина отримала додатково понад пів мільярда гривень на ремонт автомобільних доріг, фото-1

589 млн гривень отримала Львівщина додатково на капітальний ремонт доріг. За ці кошти відремонтують ще 70 кілометрів автошляхів, інформує пресцентр ЛОДА.

4 листопада під час засідання Уряд погодив порядок та умови надання субвенції з держбюджету області на проведення ремонтних робіт.

Впродовж року Львівщина показала хороші результати під час ремонтної кампанії, понад 400 кілометрів доріг із 500 запланованих вже відремонтували. Відтак, ще 3 вересня ВРУ проголосувала за законопроект № 3991 в першому читанні, який передбачив додатковий фінансовий ресурс на капремонт. Також ще 30 млн грн скерують на будівництво моста через річку Східничанка з підходами в смт. Східниця. Нині ці кошти теж погодили. Ремонтна кампанія в області триває і ми ставимо завдання охопити ремонтом якомога більше доріг", - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, відновлення моста через річку Східничанка покращить логістику сполучення чотирьох районів нашої області: Турківського, Дрогобицького, Самбірського та Старосамбірського.

#ремонт_доріг #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі