• Головна
  • Дрогобицька міська лікарня №1 оновлює приймальне відділення – стартував капремонт приміщення
16:57, 4 листопада 2020 р.

Дрогобицька міська лікарня №1 оновлює приймальне відділення – стартував капремонт приміщення

Дрогобицька міська лікарня №1 оновлює  приймальне відділення  – стартував капремонт приміщення  , фото-1

На території Дрогобицької міської лікарні стартували масштабні роботи із капітального ремонту приймального відділення. За словами директора медзакладу Андрія Коцюби, ремонтні роботи проводяться в рамках державного проекту «Реконструкція приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я», до яких належить і ДМЛ. За проектом 210 приймальних відділень по всій Україні зазнають осучаснення та капремонту.

Що стосується приймального відділення Дрогобицької міської лікарні – то воно суттєво видозміниться та поповниться новими кабінетами та технікою. Найперша, за словами Андрія Коцюби до приймального відділення роблять додатковий другий заїзд для карет швидкої допомоги. Це означає, що одночасно дві машини швидких можуть підвезти хворих на шпиталізацію. Окрім цього – приймальне відділення після реконструкції матиме аж 3 окремі входи, це дозволить на етапі прийому пацієнтів сортувати їх.

Один вхід буде безпосередньо в інфекційний бокс, щоб не змішувати пацієнтів із різними недугами. Залишиться і наявний вхід на приймальний покій – він буде розрахований для хворих із самозверненнями та людей інвалідів. Третій вхід – для медиків із швидкої медичної допомоги", - розповідає пан Коцюба.

Окрім додаткових входів на приймальному відділенні збільшують вестибюль для очікувань, відтак буде відкрито 3 сучасні оглядові кімнати, одна з яких буде для пацієнтів з гінекологічними проблемами. Також в оновленому приймальному відділенні буде розміщено малу операційну із процедурним кабінетом.

Андрій Коцюба запевняє - в новий приймальний покій перенесуть і кабінет ендоскопії з усім необхідним обладнанням та кабінет УЗД, щоб в одному місці зосередити професійний огляд та обстеження хворих. Є сподівання, що Дрогобицька міська лікарня отримає до кінця цього року новий комп’ютерний томограф, який теж розмістять в оновленому приміщенні.

В крилі приймального відділення планують розмістити і ургентну лабораторію, палати динамічного спостереження для 4-5 пацієнтів до встановлення їм остаточного діагнозу.

Робимо все для того, щоб іти в ногу з часом: приймальне відділення нашої лікарні має відповідати всім нормам МОЗ і забезпечити хворого наданням широкого профілю першої необхідної допомоги", - наголошує Андрій Коцюба.

Масштабні ремонтні роботи згідно паспорту об’єкта проводить ТОВ «Екотепло Дрогобич». Кінець робіт запланований на 4 квартал 2021р. За словами керівника КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» загальна вартість проекту 18 млн.400 тис. грн. Із них – 12 млн.400 тис. виділив Кабмін, решта співфінансування міста.

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Приймальне_відділення ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...