• Головна
  • Дрогобицькі перевізники запровадили для пенсіонерів 50% знижки на проїзд по району
11:15, 6 листопада 2020 р.

Дрогобицькі перевізники запровадили для пенсіонерів 50% знижки на проїзд по району

Дрогобицькі перевізники запровадили для пенсіонерів 50% знижки на проїзд по району, фото-1

За ініціативи підприємця і голови благодійного фонду Андрія Веселого, ряд перевізників Дрогобиччини запровадили знижки для пенсіонерів на міжрайонні поїздки до кінця року у зв’язку із епідемією коронавірусу.

Андрій Веселий звернувся до перевізників регіону з пропозицією надати пільги на проїзд соціально-вразливим категоріям жителів Дрогобиччини, зокрема, пенсіонерам, щоб підтримати земляків в умовах карантину та економічної скрути. На заклик відгукнулися дрогобицькі підприємства ПП «Галич-Авто», ТзОВ «Канзас», МПП "Транспортник" та МКП «Транс-Екіпаж». Власники цих підприємств вирішили, що до кінця 2020 року надаватимуть пенсіонерам знижку у 50% на міжрайонні перевезення. Пільга діє за наявності пенсійного посвідчення.

У складні часи ми, підприємці, маємо бути згуртованими та допомагати тим, хто особливо потребує підтримки. Я щиро вдячні, що на мою пропозицію відгукнулися одразу декілька підприємств-перевізників. Закликаю також інших бізнесменів Дрогобиччини шукати можливості для допомоги громаді. Це наш спільний дім — і наша спільна відповідальність», - наголосив Андрій Веселий.

Нагадаємо, підприємець Андрій Веселий відомий як ініціатор низки благодійних акцій та проєктів на Дрогобиччині, зокрема спрямованих на боротьбу з епідемією коронавірусу. Так, навесні він створив Центр опору коронавірусу, який надавав і продовжує надавати антисептики та засоби захисту медичним і освітнім закладам, військовим, співробітникам екстрених служб. Також Благодійний фонд родини Веселого протягом трьох місяців реалізовував проєкт «Здорова громада», завдяки якому більше 7000 жителів Дрогобиччини змогли безкоштовно пройти медичне діагностування в умовах карантинних обмежень.

Також Андрій Веселий є кандидатом №1 на виборах голови Дрогобицької ОТГ, другий тур яких відбудеться 22 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Дрогобицькі_перевізники ##Андрій_Веселий ##знижки_для_пенсіонерів ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...