• Головна
  • Більшу частину робіт з перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич уже виконали
11:52, 6 листопада 2020 р.

Більшу частину робіт з перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич уже виконали

Два місяці тому розпочали перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич на іншу ділянку. Станом на сьогодні підрядники виконали більшу частину робіт, повідомляє ЛОДА.

Хід робіт на об’єкті цими днями перевірив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Восени 2017 року в Дрогобицькому районі утворилось провалля, внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника “Стебницького гірничо-хімічне підприємства “Полімінерал”. У 2018 році Львівська ОДА звернулась до Кабміну щодо виділення коштів для перенесення водогону.

Перенесення водогону проводять, щоб запобігти його пошкодженню через збільшення сейсмічної активності у районі техногенної катастрофи регіонального масштабу у регіоні. Водогін постачає воду для близько 60 тис осіб, які проживають у Дрогобичі та прилеглих селах. Розпочали роботи тут у 2018 році, однак через потребу корегування проектно-кошторисної документації їх призупинили. Ми відкорегували проект, відбулась експертиза і перенесення водогону відновили. Для цього Львівщині з резервного фонду державного бюджету виділили 26 млн 666 тис гривень", - повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На об’єкті працює 11 одиниць техніки та близько 20 осіб. Магістральний водогін протяжністю 800 м. Зараз тут виконані роботи з прокладання понад 400 м.

Об’єкт є доволі складним, було декілька факторів, які сповільнювали роботи. Зокрема, тут проходять електричні опори, які необхідно було перенести. Цього тижня ми це зробили і зараз це пришвидшить процес прокладання водогону", - розповів виконроб фірми “Енергоресурс–монтаж” Юрій Легензевич.

Зазначимо, водогін Гірне-Дрогобич планують ввести в експлуатацію до кінця року. Зокрема, Юрій Бучко доручив підрядникам збільшити кількість техніки та пришвидшити роботи, щоб вчасно їх завершити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Водогін ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...