• Головна
  • Українців запрошують до написання Радіодиктанту національної єдності
19:04, 7 листопада 2020 р.

Українців запрошують до написання Радіодиктанту національної єдності

Українців запрошують до написання Радіодиктанту національної єдності, фото-1

9 листопада відзначатимемо День української писемності та мови. За традицією, щороку у цей день українці беруть участь у флешмобі з написання Радіодиктанту національної єдності. Приєднуються до нього люди, які люблять і шанують українську мову, по всьому світу. Цьогоріч це буде ювілейний ХХ Радіодиктант. Старт його запланований о 09:00 год 9 листопада, інформує ЛОДА.

Радіодиктант – не лише гарний спосіб перевірити свої філологічні знання, це справжня акція єднання навколо рідної мови. За статистикою, без помилок диктант пише не більше аніж один відсоток учасників. Проте, що більша кількість людей долучиться, то більше шансів цей відсоток покращити. Тому радо запрошуємо кожного мешканця Львівщини стати частиною великого національного мовного єднання. Якщо не встигнете на 9-ту ранку, опісля диктант буде доступний у Facebook та YouTube, - зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Стати учасником події зможе кожен, незалежно від віку, статі, професії. Трансляцію проведуть на радіо, телебаченні та в інтернеті. Організатори також заохочують учасників продемонструвати, як саме вони готуються до диктанту в соцмережах, опублікувавши фото і текст із хештегом #РадіоДиктант2020.

Надіслати готовий текст можна буде упродовж доби. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00 годині.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн роботу можна надіслати на скриньку [email protected]. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Також організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб кожен охочий зміг надіслати диктант за допомогою улюбленого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Додамо, що цьогоріч диктант готували три фахівці. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович.

Трансляція диктанту буде доступна за посиланнями:

радіо: Українське радіоРадіо Культура
телебачення: UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРАрегіональне суспільне телебачення
інтернет:ютуб-каналфейсбук-сторінка UA: Українське раді

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##радіодиктант ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...