Стрийська лікарня уже пролікували більше тисячі пацієнтів, хворих на коронавірус

Стрийська лікарня уже пролікували більше тисячі пацієнтів, хворих на коронавірус

Стрийська міська центральна лікарня один із закладів в області, які лікують пацієнтів із коронавірусною інфекцією. З травня цього року медзаклад пролікував понад 1200 пацієнтів. Медики розповідають, сьогодні і лікарі і пацієнти мають все необхідне для успішного лікування та одужання хворих, проте лікарня найближчим часом таки розширюватиме ліжкову мережу.

За жовтень ми пролікували 278 пацієнтів. На сьогодні в лікарні знаходиться 131 пацієнт, з них 16 в реанімації, 1 на апараті ШВЛ і 2 на апаратній неінвазивній вентиляції. В середньому щомісячно у нас перебуває понад 200 пацієнтів",- розповів директор Стрийської міської лікарні Осип Бегей.

Медик зазначив, що упродовж останнього часу збільшується кількість хворих, які мають важкий перебіг захворювання.

Приблизно 70 % усіх хворих потребують невідкладної кисневої терапії. Наразі нам вдається забезпечити їх киснем і медикаментами згідно з протоколами лікування. Лікарня щомісячно тратить приблизно 1,5 млн грн на медикаменти. Докуповують люди ті медикаменти, які не входять в протокол і здебільшого, це мешканці, які мають супутні патології", - зазначив Осип Бегей.

Вік пацієнтів – різний. До прикладу, вчора на лікування у медзаклад потрапили пацієнти 28 і 48 років. Найстаршому хворому на коронавірус було 80.

Сьогодні в медзакладі працює 6 медичних команд, або ж бригад. Одна команда – це 12 людей медичного та немедичного персоналу. Навантаженість на таку команду – приблизно 30 пацієнтів.

Осип Бегей зазначає: кількість команд планують збільшувати, адже розширюватимуть ліжкову мережу після ремонту одного з поверхів медзакладу. Керівник лікарні зазначає, що завдяки належному захисту від початку пандемії на коронавірус захворіли лише троє медиків, які працюють у бригадах.

У розпорядженні медпрацівників Стрийської міської лікарні 80 точок доступу до кисню і 20 потужних кисневих концентраторів. Медики зазначають, такої кількості наразі достатньо.

Лікарня обслуговує м. Стрий, Стрийський район, м. Моршин, Сколівський район, м. Новий розділ, Миколаївський район.

#Стрийська_міська_центральна_лікарня #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі