• Головна
  • Стрийська лікарня уже пролікували більше тисячі пацієнтів, хворих на коронавірус
15:59, 10 листопада 2020 р.

Стрийська лікарня уже пролікували більше тисячі пацієнтів, хворих на коронавірус

Стрийська лікарня уже пролікували більше тисячі пацієнтів, хворих на коронавірус

Стрийська міська центральна лікарня один із закладів в області, які лікують пацієнтів із коронавірусною інфекцією. З травня цього року медзаклад пролікував понад 1200 пацієнтів. Медики розповідають, сьогодні і лікарі і пацієнти мають все необхідне для успішного лікування та одужання хворих, проте лікарня найближчим часом таки розширюватиме ліжкову мережу.

За жовтень ми пролікували 278 пацієнтів. На сьогодні в лікарні знаходиться 131 пацієнт, з них 16 в реанімації, 1 на апараті ШВЛ і 2 на апаратній неінвазивній вентиляції. В середньому щомісячно у нас перебуває понад 200 пацієнтів",- розповів директор Стрийської міської лікарні Осип Бегей.

Медик зазначив, що упродовж останнього часу збільшується кількість хворих, які мають важкий перебіг захворювання.

Приблизно 70 % усіх хворих потребують невідкладної кисневої терапії. Наразі нам вдається забезпечити їх киснем і медикаментами згідно з протоколами лікування. Лікарня щомісячно тратить приблизно 1,5 млн грн на медикаменти. Докуповують люди ті медикаменти, які не входять в протокол і здебільшого, це мешканці, які мають супутні патології", - зазначив Осип Бегей.

Вік пацієнтів – різний. До прикладу, вчора на лікування у медзаклад потрапили пацієнти 28 і 48 років. Найстаршому хворому на коронавірус було 80.

Сьогодні в медзакладі працює 6 медичних команд, або ж бригад. Одна команда – це 12 людей медичного та немедичного персоналу. Навантаженість на таку команду – приблизно 30 пацієнтів.

Осип Бегей зазначає: кількість команд планують збільшувати, адже розширюватимуть ліжкову мережу після ремонту одного з поверхів медзакладу. Керівник лікарні зазначає, що завдяки належному захисту від початку пандемії на коронавірус захворіли лише троє медиків, які працюють у бригадах.

У розпорядженні медпрацівників Стрийської міської лікарні 80 точок доступу до кисню і 20 потужних кисневих концентраторів. Медики зазначають, такої кількості наразі достатньо.

Лікарня обслуговує м. Стрий, Стрийський район, м. Моршин, Сколівський район, м. Новий розділ, Миколаївський район.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Стрийська_міська_центральна_лікарня ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...