Дрогобичани привезли перемогу із Кубку України з ушу

Фото ЛОДА
Фото ЛОДА

Спортсмени Львівської області вибороли 12 медалей Кубку України з ушу.

Фінал змагань відбулися у неділю, 8 листопада. Виборювали першість на турнірі близько 150 спортсменів, серед яких і 8 представників Львівщини. Їх участь у змаганнях забезпечило Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Одразу п‘ятьом спортсменам Дрогобиччини вдалось вибороти золоті медалі змагань- це Максим Кузьмич, Володимир Куницький, Владислав Ягоцький, Вікторія Волощак та Олег Кімакович.

У розділі з довгою зброєю срібними призерами змагань стали Максим Кузьмич та Владислав Ягоцький. Бронзовими призерами тут стали Володимир Куницький та Арсен Андрошулік. Сергій Овчаренко став срібним призером у розділі з короткою зброєю, Владислав Ягоцький та Володимир Куницький — у розділ без зброї.

Додамо, спортивне ушу є видом спорту, створеним на основі традиційних китайських бойових мистецтв. Цей вид передбачає як повноконтактні поєдинки (саньшоу), так і хореографічні показові виступи спортсменів (таолу). Форми таолу подібні до гімнастики та включають послідовності рухів та маневри з бойових мистецтв. 

#Кубок_України_з_ушу #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі