• Головна
  • Завтра пройде акція протесту – ресторатори Дрогобича та регіону виступають проти введення карантину вихідного дня
18:15, 10 листопада 2020 р.

Завтра пройде акція протесту – ресторатори Дрогобича та регіону виступають проти введення карантину вихідного дня

11 листопада Кабінет Міністрів готується прийняти рішення про те, чи вводити в Україні карантин вихідного дня.

Напередодні Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що МОЗ почало комунікувати з цього питання заздалегідь, щоб «наші громадяни знали про таке рішення». Ввести карантин вихідного дня планують на кілька тижнів. Його тривалість залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні, яка на превеликий жаль, в останній час погіршилася: кількість хворих щоденно зростає.

За нововведенням – із 00:00 год. суботи до 00:00 год. понеділка – застосовуватимуть жорсткі карантинні заходи. У вихідні дні дозволять працювати лиш магазинам, аптекам, автозаправкам та ветеринарним аптекам.

Усе решта, наприклад, ресторани або кафе, або інші заклади громадського харчування працюватимуть навинос. Також мають припинити свою роботу торгові центри та заклади культури і розваг», - роз’яснив Степанов.

Проти новації, яку планують запровадити, виступило Міністерство культури – там стверджують, що у закладах культури (музеях, театрах тощо) дотримуються карантинних норм та й скупчень людей останнім часом там не спостерігають - тому без потреби їх закривати.

Не втішені карантином вихідного дня і ресторатори. Вони готуються до Всеукраїнської акції протесту, яку Українська асоціація рестораторів проведе 11 листопада. За словами Яніни Куспись, керуючої одного з ресторанних закладів Дрогобича, акція протесту рестораторів пройде одночасно в усіх великих містах України.

Відбудеться вона завтра і у Львові. Ресторатори Дрогобича та регіону їдуть у місто Лева, щоб сказати своє «ні» карантину вихідного дня. За словами людей, які ведуть ресторанний бізнес – заклади громадського харчування і так ледве животіють, напливу відвідувачів не спостерігається.

У Дрогобичі деякі кафетерії та ресторани не оговталися від березневого суворого карантину – тож нові обмеження призведуть до додаткових суттєвих втрат та закриття ресторанів. Тому питання про роботу закладів харчування – слід переглянути», - переконує Яніна Куспись.

Також ресторатори Дрогобича запевняють – заклади харчування міста працюють із дотриманням усіх карантинних норм.

Заклади харчування точно безпечніші від поліклінік, транспорту та «епіцентрів», - запевняють ресторатори.

Чи достукаються акцією протесту ресторатори до державних чиновників – побачимо завтра. На акцію протесту люди готують плакати із закликами: «Не вбивайте ресторанну сферу послуг!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Протест_ресторанторів ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...