• Головна
  • У Дрогобичі зростає число недужих на ГРВІ
19:10, 16 листопада 2020 р.

У Дрогобичі зростає число недужих на ГРВІ

У Дрогобичі зростає число недужих на ГРВІ

У Дрогобичі фіксують підвищення рівня захворюваності серед населення на ГРВІ. Таку інформацію озвучили у КНП «Дрогобицька міська поліклініка». Найбільше хворіють діти віком 5-14рр та люди віком 30-64рр. Такі висновки медики роблять, аналізуючи звернення пацієнтів.

За словами заступника головного лікаря з лікувальної роботи міської поліклініки Лесі Остапенко, за позаминулий тиждень, з 30 жовтня по 5 листопада до медиків за допомогою звернувся 81 недужий. Натомість у період з 6 по 12 листопада медичної допомоги та консультації потребували 93 пацієнтів.

Наразі фіксуємо сезонне ГРВІ, про Грип мова поки що не йде», - констатує пані Остапенко.

Також у період з 30 жовтня по 12 листопада у Дрогобичі виявлено 99 пневмоній. Серед них – 98 випадків серед дорослих та 1 випадок – серед підлітків.

Зважаючи на те, що 2020 рік охоплений карантином, через коронавірусну недугу, медики наголошують: цього осінньо-зимового сезону варто вакцинуватися від грипу і тим самим убезпечити свій організм від ускладнень вірусних недуг. Оскільки в останні роки захворювання на сезонний грип демонструє – у чималої кількості пацієнтів, особливо із групи ризику, хвороба протікає важко та дає ускладнення у вигляді легеневих недуг та важких пневмоній, а також ускладнень серцево-судинної системи.

Найперше у групі ризику – вагітні, люди із надлишковою вагою, старші люди, яким виповнилося за 60 років, а також пацієнти, що мають хронічні хвороби: цукровий діабет, гіпертонічні недуги, імунодифіцити – таким особам слід вакцинуватися в першу чергу. У зоні ризику також вчителі, викладачі, медики, продавці, працівники транспорту, полісмени, соціальні працівники.

За словами лікарів - вакцинація від грипу захистить пацієнта від ускладнень недуги (пневмоній) та допоможе у випадку захворювання легше ним перехворіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГРВІ #Грип #вакцинування #Дрогобич #новини
Оголошення
live comments feed...