• Головна
  • «Укрзалізниця» планує повернути послугу харчування в потягах
12:16, 18 листопада 2020 р.

«Укрзалізниця» планує повернути послугу харчування в потягах

АТ «Укрзалізниця» просить бізнес запропонувати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у поїздах, зокрема щодо організації харчування пасажирів. Про це повідомляє прес-служба компанії, зазначає zaxid.net.

Перше, над чим працюватимемо найближчим часом – забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей. Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми зі свого боку готові стати платформою та тестувати різні формати", – заявив директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

За його словами, наразі розглядається варіант інтеграції у систему онлайн продажу квитків опції замовлення їжі у поїзді. Компанія чекає на ініціативу з боку бізнесу. Після тестування послуги, на думку залізничників, можна буде провести відкритий конкурс та масштабувати ідею на всі поїзди.

Також директор «Пасажирської компанії» розповів, що «Укрзалізниця» готова розглянути бізнес-плани щодо надання у поїздах і інших послуг.

Це може бути продаж періодичних видань чи то надання доступу до інтернету, Wi-Fi. Ми зацікавлені у тому, щоб з’являлися приватні компанії, які розвиватимуть сегменти додаткових послуг, адже наша мета — повернути пасажирів у поїзди та надати їм гідний рівень комфорту під час подорожей", – наголосив Перцовський.

Наразі «Укрзалізниця» надає послуги з харчування у швидкісних поїздах і реалізує кондитерські вироби, воду та інші холодні напої у поїздах далекого сполучення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #Харчування #Поїзда
Оголошення
live comments feed...