• Головна
  • Врятуй безхатька від голоду! БФ «Карітас» СДЄ УГКЦ просить небайдужих допомогти із гарячими обідами для безпритульних
09:30, 19 листопада 2020 р.

Врятуй безхатька від голоду! БФ «Карітас» СДЄ УГКЦ просить небайдужих допомогти із гарячими обідами для безпритульних

Врятуй безхатька від голоду! БФ «Карітас» СДЄ УГКЦ просить небайдужих допомогти із гарячими обідами для безпритульних

Вертають віру в життя – понад 10 років на Дрогобиччині існує спільнота взаємодопомоги «Наша хата». У ній понад 60 безхатченків кардинально змінюють своє життя: вони ведуть господарство, працюють на власній фермі, у майстерні меблів та у соціальній крамничці секонд-хенду і найголовніше позбуваються нездорових залежностей.

Дім для безхатченків у Рихтичах споруджувався спільними зусиллями церкви, громади та волонтерів. Щомісяця спільнота забезпечує гарячими обідами мінімум 70 безпритульних та обездолених осіб. За словами адміністрації «Нашої хати» - це шалені кошти, які самотужки їм не під силу заробити.

У спільноті взаємодопомоги «Наша хата» проживають безпритульні з усієї України. Спільнота постійно розширюється. Так 2 роки тому міська рада надала спільноті в оренду нічліжку для бездомних, які можуть в будь-який час отримати там притулок: покупатися та переночувати, підкрітпитися. Однак, нужденних постійно більшає, тож працюючі мешканці спільноти не мають змоги забезпечити харчуванням всіх, хто цього потребує.

У новому будинку для безхатченків, в нічліжці, уже проживає 18 осіб. Більша частина з них – це безхатченки з інвалідністю, а також лежачі особи.

Нещодавно спільнота почала приймати бідних бездомних жінок з дітьми. Щоб забезпечити усіх потребуючих харчуванням – спільноті не вистачає коштів, інформує «Карітас» на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Відтак тут просять усіх небайдужих проявити милосердя та долучитися до доброї справи – допомогти фінансово. За детальною інформацію звертайтеся у БФ «Карітас» за адресою: Дрогобич, вулиця В'ячеслава Чорновола, 4. Телефон 03244 22458

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Карітас ##обіди_для_безхатьків ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...