• Головна
  • 50 туристичних об‘єктів на Львівщині з‘єднають 100 км велодоріжок
11:10, 20 листопада 2020 р.

50 туристичних об‘єктів на Львівщині з‘єднають 100 км велодоріжок

50 туристичних об‘єктів на Львівщині з‘єднають 100 км велодоріжок

У Львівській обласній державній адміністрації розпочали роботу над проєктом великого велосипедного шляху Львівщини «ВелоОпілля», який об’єднає 50 туристичних об’єктів Львівщини у понад 100 км велосипедних доріжок.

Цього року нам вдалось відремонтувати або збудувати понад 450 км доріг. З часу якісного покращення дорожнього покриття збільшилась і кількість велосипедистів на дорогах – від організованих спортивних команд, що тренуються до велолюбителів. Відтак, наше завдання створити безпечні умови для усіх учасників дорожнього руху. Розпочали ми із Львівського району, де сьогодні найбільша велоактивність, також в планах є будівництво велосипедних доріжок вздовж автодоріг проєкту «Мале карпатське коло», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.

Як зазначає Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації - реалізація проєкту "ВелоОпілля" дозволить збільшити пропозиції для велотуристів: ознайомитись із сакральною спадщиною, місцевими музеями, природніми об’єктами, а також скуштувати та придбати екологічну продукцію фермерських господарств відкритих для туристів.

Додамо, за інформацією ЛОДА сьогодні на Львівщині розроблено та реалізовуються декілька проєків з розвитку велосипедного туризму, зокрема:

1.Проєкт «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині». Основними цілями проєкту є будівництво нових об’єктів туристичної велоінфраструктури та створення нових сучасних туристичних продуктів для велотуристів. Кошторисна вартість проєкту 38,11 млн грн. Період реалізації 2019-2021 роки.

2. Проєкт «Рове Лове Розточчя – разом попри кордони» реалізовується в межах регіону Розточчя 6 партнерами, 3 польськими та 3 українськими: ГмінаЗамосць, Люблінське воєводство, Розточанський парк народовий, Яворівський національний природний парк, департамент екології та природних ресурсів та АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна». Загальною метою проекту є промоція та збереження природної спадщини шляхом вдосконалення туристичної інфраструктури, створення туристичних продуктів, що сприятиме зміцненню партнерських відносин.

3. Розроблений та ознакований велосипедний шлях № 490 м. Львів – смт. Брюховичі – Ведмежий притулок Домажир (ознакований в частині до смт. Брюховичі).

4. Розроблено Турклубом Манівцівелоквест на території Новороздільської громади.

5.Розроблено та подано на конкурс проєктів ДФРР«ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця». У результаті реалізації проєкту на території регіону буде: створено сучасні об’єкти туристичної велосипедної та пішохідної інфраструктури; підвищено рівень безпеки учасників активного туризму; підвищено популярність еко-дружніх подорожей до природи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Львівщина ##туризм ##велодоріжки ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...