• Головна
  • Зірвані вакцинації під час весняного локдауну через COVID-19 - можуть спровокувати спалах кору серед дітей
11:36, 22 листопада 2020 р.

Зірвані вакцинації під час весняного локдауну через COVID-19 - можуть спровокувати спалах кору серед дітей

Зірвані вакцинації під час весняного локдауну через COVID-19  - можуть спровокувати спалах кору серед дітей

На тлі поширення коронавірусної недуги в Україні були припинені кампанії з вакцинації від ряду хвороб, особливо це спостерігалося у весняний період, коли був оголошений локдаун. Зважаючи на зірвані вакцинації - пандемія COVID-19 може призвести до спалаху кору. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в журналі The Lancet, пише УНІАН.

Відстрочка вакцинації, в тому числі від кору, може викликати зростання смертності від цього захворювання, вважають експерти.

Змодельовані дані показують, що потенційні ризики відстрочки вакцинації переважують ризики, пов'язані з COVID-19», - йдеться в статті.

Попри те, що кампанії з вакцинації проти поширення різних хвороб згодом були відновлені, затримка вакцинації у 26 країнах світу призвела до того, що 94 млн дітей пропустили заплановані щеплення від кору.

У найближчі місяці, ймовірно, буде спостерігатися зростання числа нещеплених дітей, сприйнятливих до кору, багато з яких будуть проживати в бідних віддалених громадах, де системи охорони здоров'я менш стійкі», - вважають експерти. 

 Цей та ряд інших факторів, ймовірно, збільшать смертність від кору, створивши умови для поширення хвороби у 2021 році – б’ють на сполох експерти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Вакцинація ##Кір ##коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...