
14:07, 23 листопада 2020 р.
Цьогоріч на Львівщині зареєстровано більше 18 тисяч новонароджених

Від початку року на Львівщині зареєстровано більше 18 тисяч новонароджених. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Львова.
Впродовж 2020 року працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану у Львівській області зареєстрували 18 003 немовлят.
Нагадуємо, що батьки зобов’язані не пізніше одного місяця від дня пологів, зареєструвати народження дитини в органах державної реєстрації актів цивільного стану. Зробити це потрібно за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини. Державна реєстрація дитини проводиться одночасно з визначенням походження дитини та присвоєнням їй імені, прізвища та по батькові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Небезпечні симптоми зламаного глушника: коли потрібен терміновий ремонт і де якісно полагодити вихлопну систему в Києві
Новини компаній
11:00
4 грудня
Оголошення
20:32, 7 грудня
6