Жорсткі карантинні заходи в Україні можуть ввести у січні

Жорсткі карантинні заходи в Україні краще вводити на різдвяні свята, а тривати вони мають щонайменше три-чотири тижні. Пише «Четверта студія», посилаючись на думку екс-міністра економіки, радника глави Офісу президента Тимофія Милованова.

Зокрема Милованов зазначив, що у карантин вихідного дня не вірить, а нові обмеження, за його словами, треба вводити заради безпеки громадян і уникнення ще більшого поширення хвороби.

Це не вибір між обмеженнями та економікою. Якщо відпустити все – для економіки теж буде погано, коли всі хворітимуть. Тому потрібно зараз вводити певні обмеження. Краще проблему вирішити зараз, провести три-чотири тижні обмежень під час Різдва, коли активність буде меншою", – переконаний економіст.

Перед посиленням карантину, вважає Милованов, українцям потрібно фінансово допомогти, запровадити так звані «різдвяні канікули» для підприємців.

При цьому експерт визнає, що в Україні є “супервелика проблема з наявністю грошей”, яка серед іншого впливає на рішення про посилення карантину.

Додамо, за останню добу в Україні зафіксовано 12 287 нових випадків недуги.

#Жорсткий_карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі