• Головна
  • На одній хвилі з молоддю: у Дрогобичі пройшла «Локальна Школа Успіху»
15:38, 24 листопада 2020 р.

На одній хвилі з молоддю: у Дрогобичі пройшла «Локальна Школа Успіху»

На одній хвилі з молоддю:  у Дрогобичі пройшла «Локальна Школа Успіху»

Підліток з Дрогобича Христина Плесканка організувала онлайн-проєкт «Школа успіху. Дрогобич » для своїх однолітків.

14-15 листопада у Дрогобичі випускниці проєкту «Школа успіху», який реалізовув Klitschko Foundation, вдалось втілити свій власний проєкт «Школа Успіху. Дрогобич»!

Захід відбувся в онлайн-форматі. Спікери Христина Плесканка, Олена Юркевич, Тетяна Гавронська, Юрій Цихівський, Андрій Юркевич, Харко Яна розповіли про фінансову грамотність: як стати фінансово-незалежними від батьків, розпочати заробляти в підлітковому віці та вели мову про медіа-грамотність.

Також учасники проєкту мали змогу дізнатися про досвід спікера роботи на радіо та тележурналістом, сильні та слабкі сторони цієї професії. Пройшли практичні завдання по медіа-грамотності, дізналися як розпізнати фейк від правдивої новини, а також багато спілкувалися, розповідали факти про себе, грали ігри, та навіть розгадували інтелектуальні загадки та кросворди.

Якщо сильно захотіти - можна в космос полетіти", - стверджує організатор проєкту Христина Плесканка, яка повністю самостійно без волонтерів та команди організувала молодіжний проєкт.

У листопаді 2020 року всі випускники проєкту «Школа успіху» від Klitschko

Foundation організовують власні онлайн-проєкти для однолітків по всій Україні і таким чином допомагають своїм одноліткам дізнатись більше про навички XXI століття, можливості саморозвитку, переваги неформальної освіти, а також знайти однодумців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Локальна_Школа_Успіху ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...