
12:06, 25 листопада 2020 р.
Остап Жгут та Катерина Бараняк представлять Дрогобич на Кубку Європи 2020 з бальних танців

Фото ДМР
Дрогобич знову представлятимуть на міжнародній арені.
28 та 29 листопада у Львові відбудеться Кубок Європи 2020 з бальних танців, інформує пресцентр ДМР.
За словами Павла Стецьківа – тренера Клубу бального танцю “Олімп” – на цьогорічних міжнародних змаганнях Дрогобич представлятимуть майстри бальної справи - Остап Жгут та Катерина Бараняк. Обоє вихованці «Олімпу».
Тож тримаємо кулаки за юні таланти і бажаємо перемоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:46
Вчора
13:12
12 червня
10:00
12 червня
08:10
12 червня
ТОП новини
Оголошення
09:07, 9 червня
08:03, 7 червня