• Головна
  • На Різдво для незрячої малечі голосами відомих українців зазвучать сучасні казки
09:52, 27 листопада 2020 р.

На Різдво для незрячої малечі голосами відомих українців зазвучать сучасні казки

На Різдво для незрячої малечі голосами відомих українців зазвучать сучасні казки, фото-1

  В Україні стартував проект "Слухати серцем," покликаний допомогти діткам з вадами зору у спілкуванні з українськими дитячими письменниками та їх творами.

  Йдеться про аудіо-книги, що озвучуватимуть голосами відомих акторів, музикантів, теле- та радіо ведучих, які володіють академічною (літературною) українською вимовою. Ідея народилася ще влітку та стала реальною для впровадження завдяки підтримці Українського культурного фонду, пише ГалІнфо.

Проект триватиме 3 місяці та передбачає створення 11 аудіокнижок, які сприятимуть соціалізації дітей, за творами сучасних письменників. За задумом керівника проекту "Слухати серцем" дитячої письменниці та психолога Мар'яни Гончарової-Горянської створення невеликої бібліотеки аудіокнижок для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку - вихованців шкіл-інтернатів для сліпих і слабозорих дітей в Україні - сприятиме гармонічному розвитку цих діток, успішному навчанню та соціалізації, знайомству з новинками української літератури.

Твори для озвучування ми підбирали дуже зважено. По-перше, ми хотіли ознайомити дітей з відомими авторами та популярними серіями. Так, серед книжок – твори Сергія Лоскота, Юліти Ран, Єви Сольської, Геннадія Меламеда. По-друге, вони мають бути цікавими та корисними для слухачів, сприяти соціалізації. Тому серед безлічі книжок ми обрали ті, що мають динамічні сюжети, написані з гумором  та торкаються важливих дитячих тем", - коментує Маряна Гончарова-Горянська.

 Також у рамках проекту для вихованців 12 шкіл-інтернатів для сліпих та слабозорих дітей з різних міст України буде  сформовано аудіо бібліотеки «Голоси книжок».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Різдво ##казки_для_незрячих ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...