• Головна
  • Кран і екскаватор Дрогобицького ЗАК прийняли на озброєння ЗСУ
10:54, 27 листопада 2020 р.

Кран і екскаватор Дрогобицького ЗАК прийняли на озброєння ЗСУ

Фото ЛОДА

Фото ЛОДА

Міністерство оборони України прийняло на озброєння Збройних Сил окремі зразки інженерної техніки, яку виготовляє Дрогобицький завод автомобільних кранів. Такий наказ видало відомство.

Зокрема, йдеться про екскаватор одноковшовий військовий та автомобільний кран.

Інженерна техніка пройшла відповідні випробування, конструкторська та експлуатаційна документація відповідає нормам, зазначають у пресслужбі ЛОДА.

Ще на початку жовтня, коли я відвідував завод, військовий автокран та екскаватор проходили випробування. А вже сьогодні маємо такий надзвичайний результат, що підтверджує, що наша українське виробництво найкраще. Рішення Міноборони дає всі підстави Львівщині претендувати на збільшення державного оборонного замовлення у наступному році",-  прокоментував ситуацію голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, що екскаватор призначений для відривання котлованів і траншей, а також завантаження та розвантаження конструкцій споруд та будівельних матеріалів під час обладнання позицій військових сил і пунктів управління.

Автомобільний кран використовують для виконання завантажувально-розвантажувальних  та монтажно-будівельних робіт зі звичайними та розрядними вантажами.

Нагадаємо, що крановий завод у Дрогобичі - одне з найбільших машинобудівних підприємств в Західній Україні.

Підприємство забезпечує весь цикл виробництва – від виготовлення деталей до фарбування автокрану, реалізує продукцію на внутрішньому ринку, а також в країнах Європи та Азії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##ЗСУ ##дрогобицький_кран_ескаватор ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...