• Головна
  • У Кабміні хочуть провести перепис населення в 2023 році
15:30, 9 грудня 2020 р.

У Кабміні хочуть провести перепис населення в 2023 році

У Кабміні хочуть провести перепис населення в 2023 році

  Кабінет міністрів планує у 2023 році провести всеукраїнський перепис населення. Проект розпорядження уряду винесено на засідання 9 грудня, передає УНІАН.

  За попередніми розрахунками, на перепис населення необхідно 7, 3 мільярда  гривень. З них близько 70% піде на заробітну плату тимчасового переписного персоналу і нарахування на неї. Для підготовки та проведення перепису населення передбачається залучити понад 98 тисяч тимчасових працівників.

Як наголошують  в пояснювальній записці до розпорядження, в Україні останній Всеукраїнський перепис населення відбувся у 2001 році, і за цей час в країні відбулися значні економічні, демографічні та міграційні процеси, які істотно вплинули на кількісний і якісний склад населення.

Додамо,  23 січня екс-міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив результати оцінки чисельності населення, проведеної за даними операторів мобільного зв'язку, Держстату та електронних реєстрів, Пенсійного фонду та Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Згідно з цими результатами, станом на 1 грудня 2019 року в Україні проживало 37 млн 289 тис. осіб. Це дані без урахування жителів окупованих територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Перепис_населення ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...