• Головна
  • Міносвіти представило оновлену «Всеукраїнську школу онлайн»
17:03, 11 грудня 2020 р.

Міносвіти представило оновлену «Всеукраїнську школу онлайн»

Міносвіти представило оновлену «Всеукраїнську школу онлайн»

Міністерство освіти і науки представило платформу для дистанційного та змішаного навчання для учнів 5-11 класів «Всеукраїнська школа онлайн».

Як повідомляє zaxid.net, «Всеукраїнська школа онлайн» є інтернет-платформою для вчителів та учнів, яка включає 18 предметів для 5-11 класів. Вона передбачає відеоуроки, тести, матеріали для самопідготовки. Мета платформи – забезпечити рівний доступ до якісної шкільної освіти всіх учнів 5-11 класів.

Наразі на платформі вже є майже 200 уроків, щотижня довантажуватимуть близько 100 нових уроків. Загальна кількість становитиме приблизно 800 уроків. Функціонал для вчителів з’явиться на платформі в січні.

За словами виконувача обов’язків міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, актуальність створення національної освітньої платформи зумовлена не тільки викликами, пов'язаними з поширенням Covid-19, а є стратегічною необхідністю забезпечення стійкості і якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від місця проживання і наявних ресурсів.

Директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій зазначив, що платформа не буде обов'язковою для шкіл.

Платформа працює за цією адресою.

Нагадаємо, вперше проект «Всеукраїнська школа онлайн» в Україні запустили через тотальний карантин, введений у зв’язку з епідемією коронавірусу. Однак тоді це були лише відеоуроки, які транслювалися на YouTube-каналі Міністерства освіти, а також на телеканалах. Перші уроки «Всеукраїнської школи онлайн» містили багато помилок. Однак Міносвіти виправдовувалося, що це пов’язано з браком часу на експертну оцінку матеріалів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##оновлено_Всеукраїнську_школу_онлайн ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...