• Головна
  • Чорнобильський заповідник внесли до переліку природоохоронних зон світу
11:31, 14 грудня 2020 р.

Чорнобильський заповідник внесли до переліку природоохоронних зон світу

Чорнобильський заповідник внесли до переліку природоохоронних зон світу

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник додали до Світової бази природоохоронних територій (WDPA). Про це повідомили на сайті заповідника, пишеzaxid.net.

У грудневому оновленні Світової бази український біосферний заповідник додали до переліку природоохоронних територій.

Внесення Чорнобильського заповідника в цю базу – надзвичайно важлива подія не лише для заповідника, а й усієї України. Адже вона наближає нашу державу до виконання міжнародних зобов’язань, взятих нею у сфері охорони довкілля», – йдеться у заяві.

Окрім того, як зазначають у заповіднику, багато платформ включають WDPA для надання інтегрованої інформації різноманітним користувачам, як-от підприємства та уряди у різних секторах, зокрема у гірничодобувній, нафтогазовій та фінансовій галузях.

Відтепер WDPA надаватиме інформацію і про Чорнобильський заповідник.

Світова база даних про заповідні/природоохоронні території — найповніша глобальна база даних про наземні та морські заповідні території.

Додамо, щороку в Україні 14 грудня вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме 14 грудня в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##чорнобиль ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##Дрогобицька_ОТГ
Оголошення
live comments feed...