• Головна
  • Долучившись до акції «Різдвяна свічка» від «Карітасу» - допоможемо нужденним відчути дух Різдва, - ВІДЕО
ВІДЕО
22:37, 16 грудня 2020 р.

Долучившись до акції «Різдвяна свічка» від «Карітасу» - допоможемо нужденним відчути дух Різдва, - ВІДЕО

ВІДЕО
  Долучившись до акції «Різдвяна свічка» від «Карітасу» - допоможемо нужденним відчути дух Різдва, - ВІДЕО, фото-1

Зроблені з любов’ю! БФ «Карітас» СДЄ УГКЦ, традиційно, напередодні зимових свят організував щорічну благочинну акцію - «Різдвяна свічка». Мета акції проста – розповсюдити якомога більшу кількість різдвяних свічок та новорічних композицій з Hand made декором і за вилучені кошти допомогти безхатченкам відчути дух різдвяних свят, а діткам із потребуючих родин отримати омріяні дарунки до свята Миколая.

  Долучившись до акції «Різдвяна свічка» від «Карітасу» - допоможемо нужденним відчути дух Різдва, - ВІДЕО, фото-2

Як розповідає адміністратор соціального кафе «Витанія», що діє при «Карітасі», Любов Коваль – різдвяні свічки створені руками та зігріті теплом тих, хто і сам потребує опіки та турботи. Діти з інвалідністю, молодь з особливими потребами щорокуз радістю декорують свічки та створюють новорічні композиції, які пропонують придбати людям доброї волі. Усі вилучені кошти від акції «Різдвяна свічка» скеровують на подальшу благочинність. Зокрема, 18 грудня у соціальній піцерії «Витанія» «Карітас» організовує для діток із потребуючих родин свято Миколая. У благочинній організації мріють, аби в цей день усі діти отримали омріяні дарунки.

Не забувають у БФ «Карітас» і про безхатченків. Щоб люди, які долею випадку залишилися без даху над головою чи не мають рідних, не зустрічали наодинці Різдво – «Карітас» щорічно запрошує їх на Святу вечерю. Така вечеря у теплому колі із гучною колядкою та смачними стравами запланована і цьогоріч. На її організацію скерують залишкові кошти від акції «Різдвяна свічка»

Придбавши різдвяну свічку від «Карітасу», жертводавці тим самим зроблять внесок у продовження добрих і благочинних справ, які втілює в життя Благодійна організація. Свічки уже можна придбати у соціальній піцерії «Витанія», безпосередньо у «Карітасі» (Дрогобич, вулиця Чорновола, 4, 2 поверх), у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича, а також у церквах та школах міста. Любов Коваль стверджує – ціна різдвяних свічок символічна – 20 грн., а різдвяних композицій – 60.

У «Карітасі» щиро вірять, що знайдуться благочинці, які захочуть виробами, виготовленими руками неповносправних осіб, прикрасити свої установи та офіси, домівки та організації. Тим самим жертводавці допоможуть потребуючим.

Нехай вогонь любові із різдвяною свічкою від «Карітасу» зігріє кожен дім теплом та щастям у ці дні!», - бажають у БФ «Карітас».

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##БФ_Карітас ##благодійна_акція ##різдвяна_свічка ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...