У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток

У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток

Радітимуть та гратимуться спільно! У Дрогобичі на базі існуючого дитячого майданчика, що на вулиці Грушевського, відкрили й інклюзивний. Це означає, що відтепер дітки з інвалідністю та особливими потребами зможуть спільно кататися та бавитися із своїми ровесниками на оновленому дитячому майданчику.

 Інклюзивний майданчик вдалося облаштувати завдяки участі у громадському бюджеті. Ініціатором проєкту є дрогобичанка Оксана Кузенко. Загальна вартість проєкту 215 тисяч гривень.

Територію майданчика доповнили гойдалками, які є призначені для діток з особливими потребами. Що важливо - на таких гойдалках зможуть покататися і дітки, які є прикуті до інвалідних візків, для цього гойдалки обладнали спеціальними заїздами. Поруч із інклюзивними гойдалками є і звичайні. Це означає, що дітки з особливими потребами тепер спільно бавитимуться та радітимуть життю із своїми ровесниками, а ще формуватимуть у них відчуття відповідальності та поваги до однолітків з інвалідністю.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-6 У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-7 У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-8 У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-9 У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-10 У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-11 У Дрогобичі відкрили інклюзивний дитячий майданчик для особливих діток, фото-12

Реалізувати проект «Інклюзивний дитячий майданчик» вдалося завдяки громадському бюджету. Відкриття оновленого майданчика провели урочисто – із благословінням від духовник наставників міста та словами вдячності від керівників громадських та соціальних організацій, які опікуються дітьми та молоддю з особливими потребами, а також представників влади.

Що важливо – щоб створити святковий настрій на майданчику встановили символічну новорічну фотозону, біля якої закликають робити веселі фотографії. Кожен бажаючий може ще й доповнити фото зону цікавими новорічними прикрасами, виготовленими власноруч, головне, щоб вони були не скляними.

Наталя Зелена

#інклюзивний_дитячий_майданчик #особливі_діти #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі