• Головна
  • У Трускавець, Моршин та Східницю кличуть на реабілітацію після коронавірусу мешканців з Центру та Сходу країни
12:12, 18 грудня 2020 р.

У Трускавець, Моршин та Східницю кличуть на реабілітацію після коронавірусу мешканців з Центру та Сходу країни

У Трускавець, Моршин та Східницю кличуть на реабілітацію після коронавірусу мешканців з Центру та Сходу країни

Управління туризму та курортів Львівської ОДА скерувало в обласні адміністрації Східної й Центральної України пропозиції щодо лікування й оздоровлення людей у курортних місцевостях. Зокрема, мова йде про працівників великих промислових підприємств та їх скерування в оздоровниці нашого регіону. Оскільки Львівщина є найбільшим курортним і туристично-відпочинковим регіоном Західної України. В області налічується 200 лікувальних джерел мінеральних вод 7 типів, а також лікувальні грязі та найбільше в Україні родовище озокериту. На їх базі розвиваються сім курортів, зокрема Трускавець, Східниця, Моршин.

Оздоровлення є як ніколи актуальним, зважаючи на пандемію COVID-19. Після цієї недуги період реабілітації набагато довший, ніж після грипу чи ГРВІ. А завдяки хорошій базі лікувальних вод бальнеологічних курортів Трускавця, Моршина та Східниці, можна якісніше оздоровитись кожному, хто одужав від коронавірусу", - зазначає заступник начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський.

Запрошення надіслали у сім областей: Дніпропетровську, Полтавську, Кіровоградську, Запорізьку, Донецьку, Херсонську і Луганську. Акцентр роблять на лікуванні та профілактиці органів дихання, шлунково-кишкового тракту, нервової та серцево-судинної систем, а також опорно-рухового апарату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Трускавець ##Моршин ##Східниця ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...