• Головна
  • Українська шопка вперше стала експонатом на виставці «100 вертепів у Ватикані»
13:26, 20 грудня 2020 р.

Українська шопка вперше стала експонатом на виставці «100 вертепів у Ватикані»

Українська шопка вперше стала експонатом на виставці «100 вертепів у Ватикані»


На Площі Святого Петра у Ватикані відкрилася міжнародна виставка, одним з експонатів якої стала шопка з України, монахині Української греко-католицької церкви Теодозії Полотнюк, зазначає zaxid.net. Виставка під назвою «100 вертепів у Ватикані» триватиме до 10 січня 2021 року.

За інформацією Міністерства закордонних справ України, наша шопка на такій виставці представлена вперше.

На передньому плані української композиції можна впізнати ліси Карпат, а на задньому – село Многопілля Донецької області. Вертеп символічно відображає дух Різдва від сходу до заходу України і знайомить з багатогранною палітрою української різдвяної традиції», – йдеться в повідомленні МЗС України.

Як зазначають в прес-службі Української греко-католицької церкви, авторка композиції Теодосія Полотнюк служить в Донецькому екзархаті УГКЦ у селі Многопілля. Шопку вона виготовила з екоматеріалів: картону, паперу, деревини, моху, глини, піску, тирси й каміння.

Відкривалася виставка під акомпанемент українських колядок, які виконали учні недільної школи при Прокатедральному соборі Святої Софії у Римі та семінаристи Папської колегії святого Йосафата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Ватикан ##українська_шопка ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...