• Головна
  • Підтримаймо Дрогобич! Триває голосування за найпривабливіше місто у всеукраїнському проєкті «Місто України»
22:57, 16 грудня 2020 р.

Підтримаймо Дрогобич! Триває голосування за найпривабливіше місто у всеукраїнському проєкті «Місто України»

Підтримаймо Дрогобич! Триває голосування за найпривабливіше місто у всеукраїнському проєкті «Місто України»

Підтримай своє місто! Добігає до фінішу голосування за вибір найпривабливішого та впізнаваного міста України у 2020р.

Всеукраїнський проект під назвою «Місто України- національний вибір» - спрямований на визначення найбільш значимого, впізнаваного та багатого на культурно-історичні надбання міста України. Таке місто, своїми голосами, обирають Internet-користувачі.

У конкурсі беруть участь найбільші за кількістю населення міста України. Загалом представлено 51 місто, серед них є і Дрогобич.

Підтримаймо Дрогобич! Триває голосування за найпривабливіше місто у всеукраїнському проєкті «Місто України», фото-1

За умовами проекту – з усіх найбільших населених пунктів України належить вибрати місто, що володіє неповторною історичною та культурною спадщино, а також гідне стати національним символом нашої держави.

Кожне місто-учасник проекту представлено цікавими відомостями про свою історію та культуру, унікальними фотографіями та описом найвідоміших пам’яток.

Підсумки голосування будуть представлені 30 грудня. До цього часу усі бажаючі мають можливість своїм голосом підтримати рідне місто.

Проголосувати за Дрогобич можна і слід за ЦИМ посиланням.

За попередніми результатами, станом на 21 грудня першу п’ятірку міст очолюють: Мелітополь, Павлоград, Івано-Франківськ, Ужгород, Камянець-Подільський. Місто Львів на 26 сходинці, Дрогобич на – 29.

Результати голосування змінюються щоденно – тому дрогобичан закликають не бути пасивними, підтримати улюблене місто та подарувати йому шанс стати найвпливовішим містом України. Адже Дрогобич цього заслуговує.

Підтримаймо Дрогобич! Триває голосування за найпривабливіше місто у всеукраїнському проєкті «Місто України», фото-2

Додамо, інтернет-проект «Місто України» – проект всеукраїнського масштабу, організований з метою підтримки національного розвитку і самосвідомості поколінь та збереження культурно-історичної спадщини.

Метою проекту є становлення і зміцнення національних цінностей, відродження інтересу до історії українських міст, формування гідності і шанобливого ставлення до культурного, історичного та архітектурного надбання України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Підтримай_Дрогобич ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...