Не зраджують традиції – полісмени Дрогобича привітали діток із нагуєвицької школи-інтернату з новорічно-різдвяними святами

Не зраджують традиції – полісмени Дрогобича привітали діток із нагуєвицької школи-інтернату з новорічно-різдвяними святами

Напередодні Дня святого Миколая працівники Дрогобицького відділу поліції відвідали дітей підшефного навчального загальноосвітнього закладу у селі Нагуєвичі.

За традицією, полісмени передали подарунки для вихованців Нагуєвицької школи-інтернату. Оскільки у ці святкові дні - усі діти з нетерпінням чекають на подарунки від Чудотворця, а особливо вихованці інтернатів.

Фото Поліції Фото Поліції Фото Поліції Фото Поліції

На знак подяки діти підготували для гостей акробатичний танець. У такий спосіб малюки висловили вдячність поліцейським за увагу та турботу до них.

Начальник сектору превенції Дрогобицького відділу поліції підполковник Андрій Журавчак привітав учнів із новорічно-різдвяними святами, які наближаються та передав дітям дарунками від святого Миколая. Відтак полісмени бажали малечі міцного здоров’я у новому році та здійснення мрій і бажань.

В свою чергу адміністрація навчального закладу висловила вдячність правоохоронцям за турботу та благодійні акції, які організовують полісмени.

Додамо, правоохоронці Дрогобича опікуються вихованцями нагуєвицької школи-інтернату протягом багатьох років. За цей час діти звикнути до їхніх візитів та до спілкування із стражами порядку.

#Полісмени #нагуєвицька_школа_інтернат #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі