• Головна
  • МОЗ представило план щеплення українців від коронавірусу
11:00, 23 грудня 2020 р.

МОЗ представило план щеплення українців від коронавірусу

МОЗ представило план щеплення українців від коронавірусу

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я представив план імунізації від Covid-19, в якому визначено, коли та які категорії населення мають отримати вакцину. 

За словами голови ЦГЗ Ігоря Кузіна, цей план буде гнучким, його будуть актуалізувати залежно від ситуації з Covid-19, оновлених даних по вакцинах, від доступності самої вакцини, тощо. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я, передає zaxid.net.

Загалом мета плану наступна – упродовж 2021–2022 років охопити вакцинацією від Covid-19 щонайменше 50 % населення України (тобто 20 млн людей).

Наразі план передбачає 4 етапи вакцинації:

  • січень-квітень 2021 року – люди із найвищим ризиком інфікування та розвитку Covid-19 і ті, хто виконує критичні функції у боротьбі з пандемією Covid-19;
  • квітень-червень 2021 року – будуть щеплені люди із надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку Covid-19 і ті, хто надає медичні послуги;
  • червень-вересень 2021 року – люди із високим ризиком інфікування та розвитку Covid-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави;
  • вересень 2021-березень 2022 року – люди із підвищеним ризиком інфікування та розвитку Covid-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави.

Також Ігор Кузін запевнив, що вакцинація буде повністю добровільною. План оновлюватимуть кожні два тижні, аби він «відповідав реальній ситуації» в державі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Щеплення ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...