• Головна
  • В українських школах почали тестувати електронні журнали та щоденники
11:24, 24 грудня 2020 р.

В українських школах почали тестувати електронні журнали та щоденники

В українських школах почали тестувати електронні журнали та щоденники

Міністерство освіти та науки почало тестувати електронні щоденники та журнали в закладах загальної середньої освіти.

За словами очільника МОН Сергія Шкарлета, е-журнал є однією з частин автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ), розробленого на базі Інституту освітньої аналітики,повідомляє пресслужба МОН.

Використання е-журналів і е-щоденників скоротить обсяг бюрократичної роботи в школах. Також сервіс буде адаптовано до роботи з будь-яких гаджетів. Доступ до е-журналів та е-щоденників відбуватиметься за допомогою відповідної платформи", – наголошує чиновник.

За даними відомства, наразі протестовано інтерфейс, через який можна буде отримати доступ до різних сторінок: дані про учнів, розкладу уроків, списків відвідування, домашніх завдань тощо.

Вся інформація буде заповнюватися вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати до неї доступ.

У МОН зазначають, що автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (АІКОМ), на базі якого працюватимуть електронні журнали та щоденники, має комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) та відповідний сертифікат Державної служби спеціального зв'язку.

Всі дані ретельно захищені, а доступ до них розмежовано відповідно до повноважень відповідальних працівників", – заявили у відомстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##електронні_журнали_та_щоденники ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...