Укравтодор має намір з’єднати Львівську та Луганську області єдиною магістраллю

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Укравтодор хоче з’єднати Львівську та Луганську області єдиною магістраллю.

Як пише «Четверта студія», новий маршрут М-30 Стрий - Ізварине об’єднає дві дороги міжнародного значення: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Загальна довжина траси становитиме 1392,3 км.

Ми хочемо з’єднати Західну і Східну Україну трасою М-30. Назва буде до 30-річчя Незалежності України. Частина майбутньої траси була відновлена у цьому році. Частина буде відновлена у наступному році. Це буде найдовша траса країни, не дивлячись на те, що деяка частина знаходиться зараз на тимчасово окупованій території. Майже 1400 км. Зараз найдовша траса у нас 900 км", – зазначив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час презентації плану траси М-30.

Оновлення маршруту від Стрия до Покровська планують здійснити до 24 вересня 2021 року, запевняють в Укравтодорі. За перший рік “Великого будівництва” вдалося оновити понад 200 км дороги М-12, у наступному році основні роботи будуть зосереджені на М-04, яка зараз є найгіршою міжнародною дорогою України.

Зараз будь-який навігатор будує маршрут з Заходу на Схід через трасу М-06 та М-03, з появою М-30 – ми очікуємо збільшення трафіку на цьому напрямку щонайменше на 1,5 рази", — додав голова Укравтодору Олександр Кубраков.

#м_30 #Львівщина_Луганщина #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі