• Головна
  • Постачальники оприлюднили ціни на газ у січні 2021 року
15:39, 30 грудня 2020 р.

Постачальники оприлюднили ціни на газ у січні 2021 року

Постачальники оприлюднили ціни на газ у січні 2021 року

Газопостачальні компанії, які працюють з побутовими споживачами, оприлюднили вартість газу на січень 2021 року. Їхні пропозиції коливаються від 7 до 11 грн за 1 м3 разом із ПДВ.

Станом на 28 грудня ціни на газ для населення опублікували 55 компаній. Порівняно з груднем, вартість блакитного палива зросла на 1–4 грн у різних постачальників, інформує zaxid.net.

Згідно з даними порталу «ГазПравда», найдешевша в країні пропозиція на січень у компанії «Газ АП» – 6,99 грн за 1 м3. Мінімальна ціна газу для населення зросла на майже 17,5% порівняно з мінімальною ціною грудня (5,95 грн за 1 м3).

Далі у переліку постачальників із найменшою вартістю газу йдуть «Мегаватт Енерго Сервісна Компанія» (Megawatt) – 7,05 грн, «Агросінтез Трейдинг» – 7,08 грн, «Енергетичні Ресурси України» – 7,11 грн, «Асканія Енерджи» – 7,2 грн, «Нафтогаз України» – 7,22

Максимальну ціну січня в 10,8 грн за 1 м3 запропонувала львівська компанія «Львівенергозбут». Порівняно з груднем, найдорожча пропозиція зросла на 19,33%.

Фото ГазПравда

Фото ГазПравда

Усі ціни вказані з ПДВ, але без урахування вартості розподілу, оскільки за доставку газу споживачі сплачують облгазам напряму.

Основною причиною подорожчання газу для побутових споживачів є коливання вартості цього палива на європейських біржах. Ціна на газ як товар в Україні прив’язана до цін на газових хабах TTF та NCG. Протягом останнього місяця в Європі спостерігалася тенденція до подорожчання газу.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні відкрився ринок газу для населення. Українці тепер можуть легко змінювати постачальників газу, якщо чинний з якихось причин їх не влаштовує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Ціна_на_газ ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...