• Головна
  • Упродовж року на Львівщині планують відремонтувати 170 кілометрів автошляхів до нових прикордонних пунктів пропуск
18:44, 4 січня 2021 р.

Упродовж року на Львівщині планують відремонтувати 170 кілометрів автошляхів до нових прикордонних пунктів пропуск

Упродовж року на Львівщині планують відремонтувати 170 кілометрів автошляхів до нових прикордонних пунктів пропуск

В області впродовж 2021 року планують відремонтувати 170 км автошляхів до нових прикордонних пунктів пропуску, зазначають у ЛОДА.

Упродовж 2023-2026 років ЄС готовий інвестувати у будівництво п’яти нових пунктів пропуску на Львівщині 100 млн євро. Нині це лише амбіція, проєкт, втім в області готують документацію для початку ремонтів доріг на під’їздах до майбутніх пунктів пропуску. Йдеться про ремонт 170 км автошляхів. Про це розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

На Львівщині планують відкрити п’ять нових пунктів пропуску на кордоні із Польщею – це Варяж – Усьмеж, Белз – Будинін у тепер вже Червоноградському районі, Мшанець – Бандрув, Лопушанка – Міхновець та Боберка – Смьольнік у новоствореному Самбірському районі. ЄС готовий інвестувати у цей проект 100 млн євро впродовж 2023-2026 років.

Ці додаткові пункти пропуску зв’яжуть Україну з Європою. Чим більше пунктів пропуску, тим більший рух, тим більше людей виїздить, приїздить, тим краща торгівля, більше логістичних складів, виробництв, вищі зарплати. Це одна з точок розвитку, а також туризм, – наголосив Максим Козицький.

Козицький додав, що нині готують проєктні рішення для початку робіт на під’їздах до майбутніх пунктів пропуску. Далі дороги прокладатиме «Укравтодор» в рамках програми «Велике будівництво». На це уряд передбачив 100 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Нові_дороги ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...